Parafia Czarna Parafia Rzymskokatolicka pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Czarnej

Parafia Rzymskokatolicka pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Czarnej. Ogłoszenia duszpasterskie z XX Niedzieli w ciągu roku 16 sierpnia 2015 roku. Przez ks. Zbigniew Góra. Dziś przypada dwudziesta niedziela w ciągu roku. W liturgii słowa rozważaliśmy temat Eucharystii. Przyjmijmy otwartym umysłem i sercem tę naukę Chrystusa o Chlebie żywym, zapewniającym nam życie wieczne. Dzisiejsza składka na potrzeby parafialne. Msze święte przez cały tydzień o godz. 18.00. W tym tygodniu wspominamy. Środa 821.

OVERVIEW

The site parafiaczarna.com.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have traversed twenty pages within the domain parafiaczarna.com.pl and found twenty websites linking to parafiaczarna.com.pl.

PARAFIACZARNA.COM.PL TRAFFIC

The site parafiaczarna.com.pl has seen alternating quantities of traffic through the year.
Traffic for parafiaczarna.com.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaczarna.com.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaczarna.com.pl

Czarna - wieś w Dolinie Wisłoka

Czarna - wieś w Dolinie Wisłoka. Poniedziałek, 10 sierpnia 2015. Na pierogi, karkóweczkę, naleśniki, czy kotleta. W Czarnej od kilku miesięcy działa bar. Pani Zosia i pani Danusia z uśmiechem serwują pyszne specjały kuchni polskiej. Czwartek, 6 sierpnia 2015. PROW na lata 2014 - 2020. Podkarpacki Oddział Regionalny ARiMR w Rzeszowie.

WHAT DOES PARAFIACZARNA.COM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaczarna.com.pl Mobile Screenshot of parafiaczarna.com.pl Tablet Screenshot of parafiaczarna.com.pl

PARAFIACZARNA.COM.PL SERVER

We observed that a single root page on parafiaczarna.com.pl took one thousand one hundred and seventy-eight milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so I consider this site not secure.
104.28.4.6

We discovered that this website is using the cloudflare-nginx os.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site parafiaczarna.com.pl states the following, "Imienia Najświętszej Maryi Panny w Czarnej." I noticed that the webpage also stated " Ogłoszenia duszpasterskie z XX Niedzieli w ciągu roku 16 sierpnia 2015 roku." They also stated " Dziś przypada dwudziesta niedziela w ciągu roku. W liturgii słowa rozważaliśmy temat Eucharystii. Przyjmijmy otwartym umysłem i sercem tę naukę Chrystusa o Chlebie żywym, zapewniającym nam życie wieczne. Dzisiejsza składka na potrzeby parafialne. Msze święte przez cały tydzień o godz."

ANALYZE MORE DOMAINS

RHS Fachgrosshandel Home

App für alle iPhone, iPad und iPod. DEUTSCHLANDS STÄRKSTER OCHSNER PARTNER SEIT JAHREN. Stärkster Großhändler des Wärmepumpenherstellers Ochsner in Deutschland.

Przewodnik po Wschodnim Mazowszu

Nadbużański Park Krajobrazowy i walory przyrodnicze. Kopiowanie zdjęć i artykułów zabronione. Nadbużański Park Krajobrazowy i walory przyrodnicze. Odmiennie od Narodowego park zwany Krajobrazowym jest bardziej otwarty na wędrowca i przyjazny jego pragnieniu odpoczynku pośród przyrody i poznawania okolicy. To nie rezerwat ścisły ale obszar otwarty, choć chroniony.

Wake Zone RzeszówWake Zone Rzeszów

Czarna, powiat łańcucki, woj.

Descubra Blumenau - SC

Cidades Digitais em 3D - Visite Blumenau de uma Forma diferente! A 3ª Dimensão na internet concretiza um avanço colossal nas tecnologias de informação e comunicação. Tudo em ambiente real, totalmente interativo, georeferenciado e integrador de toda a informação. Para mais informações, consulte. 169; Descubra Blumenau - SC. Editado por Henzen 3D - Maquete Eletrônica.